Ručne vyrobený konferenčný stolík ORIENT STORAGE 80 cm strieborný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 38396
Dodacia lehota: 7.10.2021
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 196.00
235.20
KS

Ručne vyrobený konferenčný stolík ORIENT STORAGE 80 cm strieborný

Každý kúsok je jedinečný - stôl ako z rozprávky

Nechajte svoje oči blúdiť po trblietavom materiáli a objavte krásu, ako z modernej rozprávky. Vďaka tradičnému kladivovému vzhľadu sa tento stôl stáva ústredným bodom vášho priestoru. Sotva existuje kus nábytku s takým šarmom a jedinečným vzhľadom, ktorý by priťahoval pozornosť. Tešte sa na čerstvo uvarený čaj a sladké ovocie, ktoré si môžete vychutnať pri stole s priateľmi a rodinou.

Pre zvláštnu atmosféru

A večery dostávajú veľmi romantický nádych. Plameň sviečky sa trbliece na striebornom kovovom povrchu, pohár vína otvára útulnosť a relaxačné hodiny. Tento konferenčný stolík tak rýchlo očarí večery. Moderný medený vzhľad sa spája s tradičnými remeslami, ako je kladivárstvo. Táto technika sa používa aj pri šperkoch a bytových doplnkoch a v obytnom priestore vytvára individuálny charakter.


Poznámka: Tento stolík je vyrobený ručne. Charakteristické sú malé hrčky, ktoré robia každú kópiu jedinečnou a nezameniteľnou. Tieto vlastnosti nie sú dôvodmi na reklamáciu. Povrch je vyrobený zložitým procesom, ktorý dodáva každému stolu jedinečnú patinu.

Veľkosť (cca): 80 cm x 30 cm x 80 cm (ŠxVxH) 
Farba: strieborná
Materiál: hliník, kovová zliatina


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien