Ručne vyrobený konferenčný stolík ORIENT STORAGE 60 cm strieborný, mango

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 40109
Dodacia lehota: november
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: november
Cena bez DPH: 145.00
174.00
KS

Ručne vyrobený konferenčný stolík ORIENT STORAGE 60 cm strieborný, mango

Tento stolík je ručne vyrobený a jedinečný

Čaká na vás ručne vyrobený jedinečný kúsok! Tento mimoriadny stôl je ručne tvarovaný v tradičnom kladivovom vzhľade. Každý povrch sa stáva svedectvom skutočného remeselného spracovania a priťahuje pozornosť všetkých ako úžasný jedinečný exemplár. Skladacia stolová doska je vyrobená z masívneho mangového dreva. Prírodné zrno bolo z vysoko kvalitného dreva, vedome si zachovávalo svoju prirodzenú krásu a bolo zvýraznené lakom.

Ponúka dostatok úložného priestoru

Malé vlny a farebné rozdiely v materiáli zdôrazňujú prirodzený ošumělý elegantný vzhľad dokonalého konferenčného stolíka. Ale nielen dizajn je skutočným pútačom pozornosti, ale aj funkčnosťou má čo ponúknuť. Jedna polovica stolovej dosky má zabudovaný pánt, aby sa dala otočiť. Do priestranného tela tak môžete uložiť prikrývky, vankúše alebo časopisy.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. To všetko nie sú dôvody na reklamáciu. Povrch stolíka sa vyrába zložitým procesom, ktorý každému stolu poskytuje jeho jedinečnú patinu.

Veľkosť (cca): 60 cm x 32 cm x 60 cm (ŠxVxH) 
Hrúbka dosky mimo: 18 mm 
Farba: stolová doska prírodná, telo strieborné 
Materiál: 
Stolová doska: masívne drevo, mango
Telo: hliník, ručná práca 


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien