Masívny príborník ORGANIC LIVING 175 cm z mangového dreva v organickom dizajne

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 39233
Dodacia lehota: 7.10.2021
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 670.00
804.00
KS

Masívny príborník ORGANIC LIVING 175 cm z mangového dreva v organickom dizajne

Mimoriadny príborník priamo pre Vás

S týmto dizajnovým príborníkom sa váš domov stane zvláštnym miestom. Mohutné telo vyrobené z vysoko kvalitného mangového dreva inšpiruje zrnom typickým pre tento druh dreva, ktoré je obzvlášť výrazné a intenzívne. Vrcholom sú však nepochybne prepracované čelné strany štyroch dverí. Organické tvary, ktoré vznikli vďaka prepracovanému spracovaniu početných panelov z dreva, spôsobujú, že doska vyzerá takmer ako živá a priťahuje pozornosť všetkých.

Všetko si nachádza svoje správne miesto

Prirodzený vkus dosky sa dá perfektne integrovať do každej obývacej izby a dá sa ľahko kombinovať s rôznymi nábytkami a štýlmi bývania. Príborník vám okrem neobvyklého dizajnu prirodzene ponúka aj veľa úložného priestoru. Za dverami sú ukryté štyri veľké priehradky, do ktorých môžete bezpečne uložiť knihy, poháre, riad a podobne. Na veľkú poličku môžete tiež umiestniť obrázky, kvety alebo lampu.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 175 cm x 75 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Dvierka: 4 x 86 cm x 28 cm x 34 cm (ŠxVxH) 
Výška rámu: 13 cm 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, mango, kovový rám


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien