Masívny konferenčný stolík WILD 100 cm teak, prírodný

- 27% OBJEDNANÍM DO 31.01.2023 DORUČENIE 07.02.2023

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38797
Dodacia lehota: 7.2.2023
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 130.79
156.95 ks
Pôvodná cena 215.00, Zľava 27 %

Masívny konferenčný stolík WILD 100 cm teak, prírodný

S týmto konferenčným stolíkom nájdete skutočne jedinečný kúsok

Radi individuálne zdôrazníte svoj vkus a chcete vo svojej obývacej izbe umiestniť kúsok, ktorý priťahuje pozornosť všetkých? Potom je náš konferenčný stolík WILD vyrobený z masívneho teaku presne tou správnou voľbou pre vaše prostredie. Každá stolová doska vyzerá inak a inšpiruje svojimi vzrušujúco tvarovanými štruktúrami hrán a jedinečným zrnom. Lakovaný povrch umožňuje, aby drevo svietilo v nádhernom, teplom medovom tóne.

Úspešná zmes materiálov robí konferenčný stolík jedinečným

Individuálne tvarovaná stolová doska je podopretá tromi filigránovými vlásenkovými nožičkami z čierneho kovu. Jemné kovové nohy odoberajú váhu z hrubého teakového vrchu a stolík vyzerá úžasne ľahký. Takto vytvorený kontrast medzi prírodou a kovom sa dá úžasne kombinovať s rôznymi kusmi nábytku. Či už pohovka s látkovým alebo koženým poťahom, polička z teaku alebo lampa v industriálnom štýle: konferenčný stolík sa vždy harmonicky hodí do vášho interiéru.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 100 cm x 40 cm x 40 cm (ŠxVxH) 
Hrúbka: 45 mm 
Nohy: 1 cm x 1 cm (ŠxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, teak, lakované, kovové nohy 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien