Masívny konferenčný stolík SQUARE 90 cm kocky z teaku ručne vyrábané

- 25% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39227
Dodacia lehota: 13.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 250.00
300.00 ks
Pôvodná cena 400.00, Zľava 25 %

Masívny konferenčný stolík SQUARE 90 cm kocky z teaku ručne vyrábané

Prírodný šperk pre váš domov

Vďaka tomuto stolíku sa do vášho domova dostane úplne jedinečný kúsok! Obdĺžnikový stôl je vyrobený výlučne z umelo zostavených teakových dosiek, ktoré spolu vytvárajú rovný povrch. Každý výsek má samozrejme iný tvar, má rôzne farby a jednotlivé zrno. Takže sa môžete tešiť na konferenčný stolík, ktorý v tejto podobe existuje iba jediný na svete!

Prírodný vkus konferenčného stolíka zvyšuje atmosféru

Vzrušujúca drevená štruktúra teaku okamžite upúta pozornosť každého. Napriek svojmu jedinečnému dizajnu je možné konferenčný stolík bez námahy kombinovať so širokou škálou rôznych štýlov a vyzerá skvele pri každej pohovke. Ostatné bytové doplnky vyrobené z teaku sú skvelým spôsobom, ako vyzdvihnúť a zdôrazniť dizajn konferenčného stolíka.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. 

Rozmery (približne): 90 cm x 50 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, teak, neošetrené

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien