Masívny stolík SQUARE 30 cm teak

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 39225
Dodacia lehota: december
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: december
Cena bez DPH: 75.00
90.00
KS

Masívny stolík SQUARE 30 cm teak

Každý stolík z tejto série je jedinečný

Táto stabilná kocka bola vyrobená z vysoko kvalitných teakových prvkov a inšpiruje fascinujúcim povrchom: kombinuje prírodný dizajn s jedinečným vzhľadom, ktorý ste pravdepodobne ešte nikdy nevideli. Kocka, ktorá je na piatich stranách uzavretá ako bočný stolík, je univerzálna. Každý stolík je vďaka svojmu prirodzenému tvaru, individuálnemu zrnu a jedinečnému zloženiu jednotlivých prvkov nezameniteľným druhom, ktorý váš obytný priestor výrazne obohacuje.

Umelecký stôl pre prirodzené prostredie

Prírodné drevo vykazuje nerovnosti a farebné odchýlky. Tieto nádherné vlastnosti odrážajú vašu lásku k prírode ako nádherné umelecké diela vo vašich izbách. Či už v obývacej izbe alebo vo vstupnej zóne, je stolík vždy vhodný ako kvalitný bytový doplnok vo vašej domácnosti, na ktorý môžete umiestniť vhodné ozdobné prvky.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. 

Rozmer (približne): 30 cm x 45 cm x 30 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, teak, neošetrené


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien