Masívny konferenčný stolík OPIUM ANTIQUE 60 cm mango, prírodný

- 27% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38638
Dodacia lehota: 13.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 127.75
153.30 ks
Pôvodná cena 210.00, Zľava 27 %

Masívny konferenčný stolík OPIUM ANTIQUE 60 cm mango, prírodný

Konferenčný stolík v ázijskom štýle

Tento tvarovaný príručný stolík OPIUM ANTIQUE vyrobený z masívneho mangového dreva je ideálnym stolom do vášho prostredia. Vyvoláva rustikálny sviatočný nádych a presvedčí svojím prirodzeným a jasným dizajnom. Zaoblené nohy v ázijskom štýle sú charakteristickým pútačom pozornosti. Veľkorysý úložný priestor navyše nikdy nepôsobí neprehľadne a podčiarkuje tak luxusný vzhľad.

Každý kus nábytku je jedinečný

Vďaka zrnu je každý konferenčný stolík jedinečný. Prírodné drevo má nerovnosti a farebné odchýlky. Sú úžasne vhodné na to, aby odrážali vašu lásku k prírode ako nádherné umelecké predmety vo vašich miestnostiach. Upozorňujeme, že stôl je ručne vyrobený a prírodný produkt - každý stôl sa stáva veľmi jedinečným dizajnovým predmetom, ktorý nájdete iba raz.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 60 cm x 40 cm x 60 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien