Ručne vyrobený stolík ORIENT 80 cm tepaný dizajn, medený

- 26%

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39536
Dodacia lehota: marec
Dostupnosť: marec
Cena bez DPH: 191.17
229.40
Pôvodná cena 310.00, Zľava 26 %
KS

Ručne vyrobený stolík ORIENT 80 cm tepaný dizajn, medený

Každý dizajnový príručný stolík je jedinečný - stolík ako z rozprávky

Nechajte svoje oči blúdiť po trblietavej zliatine hliníka a kovu a objavte krásu, akoby z modernej rozprávky. S tradičným kladivovým vzhľadom sa tento stôl stáva ústredným bodom vášho priestoru. Máloktorý z nábytkov sa dostane do vašej pozornosti s toľkým šarmom a jedinečným vzhľadom. Tešte sa na čerstvo uvarený čaj a sladké pečivo, ktoré si môžete vychutnať pri stole s priateľmi a rodinou.

Pre zvláštnu atmosféru

Moderný a trendy medený vzhľad bol kombinovaný s tradičným remeselným spracovaním. Malé hrčky robia každú kópiu jedinečnou a svedčia o prepracovanej manuálnej práci, ktorá bola investovaná do každého stolíka. Napriek svojmu pútavému dizajnu môžete konferenčný stolík ľahko kombinovať so širokou škálou nábytku, farieb a textílií. Či už moderný, okázalý alebo s orientálnym nádychom: tento stôl dodá vášmu prostrediu veľmi zvláštne čaro!

Poznámka: Tento stolík je vyrobený ručne. Charakteristické pre to sú malé hrčky, ktoré robia každú kópiu jedinečnou a nezameniteľnou. Tieto vlastnosti nie sú dôvodmi na reklamáciu. Povrch je vyrobený zložitým procesom, ktorý dodáva každému stolu jedinečnú patinu.

Rozmer (približne): 80 cm x 30 cm x 80 cm (ŠxVxH)
Ø povrch stola: 68 cm
Farba: plameňová meď
Materiál: zliatina kov-hliník


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien