Masívny konferenčný stolík MAMMUT X 120 cm akácia, honey

- 28% DOPRAVA ZDARMA
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: 1 - 3 týždne
Kód: 41654
EAN: 4251854719822
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
199.80 bez DPH
239.76 ks
Pôvodná cena 333.00, Zľava 28 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Masívny konferenčný stolík MAMMUT X 120 cm akácia, honey

Konferenčný stolík púta pozornosť všetkých

Objavte náš konferenčný stolík vyrobený z vysoko kvalitného akáciového dreva! Ako špeciálne zvýraznenie boli hrany stola spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem plátku obrovského stromu. Ako keby ste prepílili veľký strom presne v strede, aby ste z neho vytvorili vrchnú dosku! Masívne nohy X z čierneho kovu vytvárajú harmonický kontrast a dotvárajú celkový obraz.

Tešte sa na stromový stôl, ktorý zjemní každú obývaciu izbu

Moderný a výrazný tvar dosky stola a rámu X sa stretáva s jedinečnými prírodnými zrnami dreva a robí z impozantného konferenčného stolíka úžasný pútavý pohľad. Vďaka vynikajúcemu spracovaniu a nadčasovému dizajnu je tento konferenčný stolík atraktívny. Moderný a zároveň prirodzený vzhľad sa bude bez námahy integrovaný do vášho domova a zaistí štýlové dizajnové momenty v každej obývacej izbe.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (približne): 120 cm x 45 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Stolové nohy: 6 cm x 6 cm (ŠxH) 
Hrúbka stolovej dosky: 25 mm
Farba: honey
Materiál: masívne drevo, akácia, utesnený, lakovaný, kovový rám v priemyselnom vzhľade

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk