Dizajnový konferenčný stolík IRON CRAFT 100cm mango šedý

- 30% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38661
Dodacia lehota: 13.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 160.42
192.50 ks
Pôvodná cena 275.00, Zľava 30 %

Dizajnový konferenčný stolík IRON CRAFT 100cm mango šedý

Expresívny pútač očí do vašej obývačky

Náš konferenčný stolík IRON CRAFT kombinuje krásny, prírodný vzhľad dreva s drsnou atmosférou charakteristického priemyselného dizajnu. Vďaka svojej robustnej doske stola z masívneho dreva je tento stôl obzvlášť výrazný a šíri v sebe prírodný šmrnc. Aby masívna drevená doska stola vyrobená z vysoko kvalitného mangového dreva získala svoj individuálny, autentický vzhľad, prechádza niekoľkými zložitými výrobnými krokmi. Tu bol povrch dosky nenápadne nalakovaný, aby vznikol zamatový efekt, ktorý pekne zvýrazní štruktúru a priebeh dreva.

Ako by ste chceli skombinovať svoj nový konferenčný stolík?

Expresívny stôl sa stane novým stredobodom vašej obývacej izby. Vďaka nadčasovému dizajnu môžete stôl ľahko kombinovať so širokou škálou pohoviek, príborníkov a doplnkov. Vďaka tomu je váš obývací priestor obzvlášť individuálny a konferenčný stolík z mangového dreva obohacuje vašu atmosféru - zažite to sami!

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý kus je jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo dokonca rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmer (cca): 100 cm x 46 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Vonkajšia hrúbka dosky: 45 mm
Farba: šedá
Materiál: masívne drevo

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien