Masívny jedálenský stôl GRAND OAK 240 cm divoký dub

- 24% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 41185
Dodacia lehota: marec
Dostupnosť: marec
Cena bez DPH: 1 336.33
1 603.60 ks
Pôvodná cena 2 110.00, Zľava 24 %

Masívny jedálenský stôl GRAND OAK 240 cm divoký dub

Tento jedálenský stôl je skutočným majstrovským dielom

Prajete si dať svojmu jedálenskému stolu osobitý osobitý vzhľad a radi do svojho interiéru integrujete prírodné kúzlo? Potom by mohol byť pre vás náš jedálenský stôl GRAND OAK tou správnou voľbou. Jedálenský stôl má vrchnú časť z masívneho divokého duba a dve impozantné nohy z čierneho kovu, v ktorých je zabudovaný ďalší dubový trám.

Každá večera sa stane zážitkom

Prepracovaný dizajn stola zušľachťuje každú jedáleň a zaručene upúta pozornosť všetkých. Kombinácia nefalšovanej prirodzenosti a rustikálneho industriálneho dizajnu nôh, dodáva stolu svoje čaro. Pokiaľ ide o kombináciu stoličiek, lámp a príborníkov, nemusíte robiť žiadne kompromisy; stôl úžasne zapadne do každého prostredia!

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (približne): 240 cm x 75 cm x 100 cm (ŠxVxH)
Hrúbka stola: 20-40 mm
Materiál: Doska stola: masívne drevo, dub divoký, olejovaný
Nohy: kov
Farba: prírodná hnedá, čierna

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien