Masívny jedálenský stôl GENESIS 160 cm akácia, hnedá

- 27% DOPRAVA ZDARMA
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: 1 - 3 týždne
Kód: 42050
EAN: 4251854723492
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
408.80 bez DPH
490.56 ks
Pôvodná cena 672.00, Zľava 27 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Masívny jedálenský stôl GENESIS 160 cm akácia, hnedá

Elegantný jedálenský stôl s prírodným šarmom

Objavte náš veľký jedálenský stôl GENESIS s prírodnou stolovou doskou kmeňa stromu! Ako špeciálne zvýraznenie boli hrany stola spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem plátu obrovského akáciového stromu. Ako keby ste prepílili veľký strom presne v strede, aby ste z neho vytvorili vrchnú dosku! To umožňuje špeciálne vyvinutý stroj, ktorý reže drevo v pôvodnom stave s kôrou na požadovanú hrúbku dosky.

Každý jedálenský stôl je jedinečným kúskom ...

Až po dlhšej fáze sušenia je kôra zložitým spôsobom odstránená a okraje prebrúsené, nalakované a povrchovo utesnené, aby ste si pri jedle pri tomto jedálenskom stole mohli užiť bezstarostné večery so svojimi priateľmi a príbuznými. V kombinácii s vysoko kvalitným rámom nôh v modernom priemyselnom prevedení sa stôl stane ideálnym miestom stretnutia vo vašej jedálni.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely do 5 cm sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sa spoja a stabilizujú počas výrobného procesu spojením kusov z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 160 cm x 76 cm x 90 cm (ŠxVxH) 
Nohy: 8 cm 4 cm (ŠxH)
Hrúbka stola: 35 mm 
Farba: prírodná, hnedá, rám antracit 
Materiál: masív, akácia

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk