Industriálny jedálenský stôl s okrajom stromu WILD 160 cm, vzhľad divoký dub

Industriálny jedálenský stôl s okrajom stromu WILD 160 cm, vzhľad divoký dub

Loft pocit pre váš domov: váš nový jedálenský stôl

Hľadáte nový jedálenský stôl, ktorý vyžaruje osobitý šmrnc a zároveň stelesňuje drsný industriálny štýl? Potom je náš stôl zo série WILD práve pre vás. Veľká stolová doska bola navrhnutá v obzvlášť autentickom vzhľade divokého dubu a bola ošetrená. Pre skutočný vzhľad dreva bola prirodzená kresba divokého dubu presne napodobená. Navyše vznikla prírodná hrana stromu - úžasná alternatíva k masívnemu stolu!

Prírodný vzhľad sa stretáva s pevným kovom

Pevné X-nohy z práškovo lakovaného kovu čiernej farby sú v nádhernej kombinácii s prírodnou stolovou doskou. Zabezpečia nielen stabilné postavenie na akomkoľvek povrchu, ale dodajú veľkému jedálenskému stolu aj nezameniteľný industriálny vzhľad. Dá sa to úžasne všestranne skombinovať so širokou škálou štýlov nábytku a zariadenia – vyskúšajte to vo svojom jedálenskom kúte!

Veľkosť (približne): 160 cm x 76 cm x 100 cm (ŠxVxH) Hrúbka dosky stola: 50 mm
Nohy stola: 8 cm x 8 cm (ŠxH) Materiál: stolová doska vyrobená z laminovaného dreva
Vzdialenosť medzi podlahou a spodnou hranou stola: 71 cm (V)

 

Priemyselný / Loft

Romantický dizajn a hravá dekorácia nie je vaša obľúbenosť? Potom je industriálny štýl pre vás ako stvorený. Hlavnými aktérmi sú redukovaný dizajn, hranaté línie a pevné materiály ako kov, drevo a betón. Kúzlo pre každú izbu - tento štýl to umožňuje.

S rámom X

Váš nový kus nábytku na vás zapôsobí veľmi zvláštnym detailom: podopierajú ho pevné nohy v trendovom dizajne X! Tie nielenže vyžarujú stabilitu a sú skutočným pútačom, ale dokonale sa hodia aj k obľúbenému industriálnemu štýlu.

Jednoduchá starostlivosť

Náš nábytok sa vyznačuje kvalitnými materiálmi a starostlivým spracovaním. Okrem elegantného dizajnu by sa podľa nás nemalo zanedbávať každodenné používanie - preto je váš nový obľúbený kúsok obzvlášť odolný a nenáročný na údržbu!

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk