Industriálny jedálenský stôl s okrajom stromu WILD 160 cm, vzhľadom šedý divoký dub

Industriálny jedálenský stôl s okrajom stromu WILD 160 cm, vzhľadom šedý divoký dub

Loft pocit pre váš domov: váš nový jedálenský stôl

Hľadáte nový jedálenský stôl, ktorý vyžaruje osobitý šmrnc a zároveň stelesňuje drsný industriálny štýl? Potom je náš stôl zo série WILD práve pre vás. Veľká stolová doska bola navrhnutá v obzvlášť autentickom vzhľade divokého dubu a bola ošetrená. Pre skutočný vzhľad dreva bola prirodzená kresba divokého dubu presne napodobená. Navyše vznikla prírodná hrana stromu - úžasná alternatíva k masívnemu stolu!

Prírodný vzhľad sa stretáva s pevným kovom

Pevné X-nohy z práškovo lakovaného kovu čiernej farby sú v nádhernej kombinácii so šedou stolovou doskou. Zabezpečia nielen stabilné postavenie na akomkoľvek povrchu, ale dodajú veľkému jedálenskému stolu aj nezameniteľný industriálny vzhľad. Dá sa to úžasne všestranne skombinovať so širokou škálou štýlov nábytku a zariadenia – vyskúšajte to vo svojom jedálenskom kúte!

Veľkosť (približne): 160 cm x 76 cm x 100 cm (ŠxVxH) Hrúbka dosky stola: 50 mm
Nohy stola: 8 cm x 8 cm (ŠxH) Materiál: stolová doska vyrobená z laminovaného dreva
Vzdialenosť medzi podlahou a spodnou hranou stola: 71 cm ( V)

 

Priemyselný / Loft

Romantický dizajn a hravá dekorácia nie je vaša obľúbenosť? Potom je industriálny štýl pre vás ako stvorený. Hlavnými aktérmi sú redukovaný dizajn, hranaté línie a pevné materiály ako kov, drevo a betón. Kúzlo pre každú izbu - tento štýl to umožňuje.

S rámom X

Váš nový kus nábytku na vás zapôsobí veľmi zvláštnym detailom: podopierajú ho pevné nohy v trendovom dizajne X! Tie nielenže vyžarujú stabilitu a sú skutočným pútačom, ale dokonale sa hodia aj k obľúbenému industriálnemu štýlu.

Jednoduchá starostlivosť

Náš nábytok sa vyznačuje kvalitnými materiálmi a starostlivým spracovaním. Okrem elegantného dizajnu by sa podľa nás nemalo zanedbávať každodenné používanie - preto je váš nový obľúbený kúsok obzvlášť odolný a nenáročný na údržbu!

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk