Dizajnový odkladací stolík DRIFTWOOD 40 cm teak, prírodný

- 26% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 19807
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 92.50
111.00 ks
Pôvodná cena 150.00, Zľava 26 %

Dizajnový odkladací stolík DRIFTWOOD 40 cm teak, prírodný

Tento jedinečný konferenčný stolík poskytuje prírodné kúzlo

Rustikálny, moderný a s veľkou láskou k prírode - mimoriadny konferenčný stolík DRIFTWOOD z nášho sortimentu zaujme dokonale harmonickou kombináciou prírodných a inovatívnych prvkov. Rôzne orientovaný teak poskytuje vzrušujúci a jedinečný vzhľad. Okrúhly sklenený tanier navyše poskytuje ideálny úložný priestor pre časopisy. Tento stolík bude skutočným pútačom pozornosti vo vašej obývacej izbe!

Každý príručný stolík rozpráva svoj vlastný príbeh

Každý stôl je skutočne jedinečný a bol vyrobený s láskou. Použitý teak sa skladá z konárov naplaveného dreva, ktoré sa zhromažďujú z riek a sušia zložitým spôsobom. Tečúca voda a roky počasia dali každému drevu svoj osobitý charakter - duša rieky je zvečnená v každom kúsku naplaveného dreva! Pre váš nový konferenčný stolík sa používajú starostlivo vybrané iba tie najkrajšie vetvy, ktoré sú umelecky tvarované do mimoriadneho stolíka. Úspešná zmes materiálov z teaku a sklenených prvkov robí tento konferenčný stolík zvláštnym.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stolík je absolútne jedinečný. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmery (cca): 35 cm x 50 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Materiál: teak, bezpečnostné sklo

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien