Dizajnový odkladací stolík DRIFTWOOD 40 cm teak, prírodný

- 20% DOPRAVA ZDARMA

Objednaním tovaru do 11.12.2023 doručenie do VIANOC!

Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: do VIANOC
Kód: 19807
EAN: 4250243536767
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
100.00 bez DPH
120.00 ks
Pôvodná cena 150.00, Zľava 20 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Dizajnový odkladací stolík DRIFTWOOD 40 cm teak, prírodný

Tento jedinečný konferenčný stolík poskytuje prírodné kúzlo

Rustikálny, moderný a s veľkou láskou k prírode - mimoriadny konferenčný stolík DRIFTWOOD z nášho sortimentu zaujme dokonale harmonickou kombináciou prírodných a inovatívnych prvkov. Rôzne orientovaný teak poskytuje vzrušujúci a jedinečný vzhľad. Okrúhly sklenený tanier navyše poskytuje ideálny úložný priestor pre časopisy. Tento stolík bude skutočným pútačom pozornosti vo vašej obývacej izbe!

Každý príručný stolík rozpráva svoj vlastný príbeh

Každý stôl je skutočne jedinečný a bol vyrobený s láskou. Použitý teak sa skladá z konárov naplaveného dreva, ktoré sa zhromažďujú z riek a sušia zložitým spôsobom. Tečúca voda a roky počasia dali každému drevu svoj osobitý charakter - duša rieky je zvečnená v každom kúsku naplaveného dreva! Pre váš nový konferenčný stolík sa používajú starostlivo vybrané iba tie najkrajšie vetvy, ktoré sú umelecky tvarované do mimoriadneho stolíka. Úspešná zmes materiálov z teaku a sklenených prvkov robí tento konferenčný stolík zvláštnym.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stolík je absolútne jedinečný. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmery (cca): 35 cm x 50 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Materiál: teak, bezpečnostné sklo

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk