Dizajnový konferenčný stolík DRIFTWOOD 80 cm teak, prírodný

- 29% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 19806
Dodacia lehota: 23.8.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 183.42
220.10 ks
Pôvodná cena 310.00, Zľava 29 %

Dizajnový konferenčný stolík DRIFTWOOD 80 cm teak, prírodný

Tento dizajnérsky konferenčný stolík vnáša do vášho prostredia prírodu

Rustikálny, moderný a s veľkou láskou k prírode - mimoriadny konferenčný stolík DRIFTWOOD z nášho sortimentu zaujme dokonale harmonickou kombináciou prírodných a inovatívnych prvkov. Rôzne orientovaný teak poskytuje vzrušujúci a jedinečný vzhľad. Štvorcová sklenená doska navyše poskytuje ideálny úložný priestor pre časopisy a diaľkové ovládače. Tento stôl bude skutočným pútačom pozornosti vo vašej obývacej izbe!

Prajete si mimoriadny konferenčný stolík so šarmom?

Každý stôl je skutočne jedinečný a bol vyrobený s láskou. Použitý teak sa skladá z konárov naplaveného dreva, ktoré sa zhromažďuje z riek a suší sa zložitým spôsobom. Tečúca voda a roky počasia dali každému drevu svoj osobitý charakter - duša rieky je zvečnená v každom kúsku naplaveného dreva! Pre váš nový konferenčný stolík sa používajú starostlivo vybrané iba tie najkrajšie vetvy, ktoré sú rafinovane tvarované do podoby mimoriadneho stolíka. Úspešná zmes materiálov z teaku a sklenených prvkov robí tento konferenčný stolík zvláštnym.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 80 cm x 40 cm x 80 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, teak, sklo tvrdené

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien