Dizajnový konferenčný stolík JAKARTA 70 cm recyklované drevo, šedý

- 40% DOPRAVA ZDARMA VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA!
Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40894
Dodacia lehota: 1 - 3 týždne
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
161.50 bez DPH
193.80 ks
Pôvodná cena 323.00, Zľava 40 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Dizajnový konferenčný stolík JAKARTA 70 cm recyklované drevo, šedý

Každý konferenčný stolík má svoju vlastnú minulosť

Konferenčný stolík JAKARTA je veľmi zvláštnym pútačom pozornosti! Elegantný stôl je vyrobený z recyklovaného dreva, ktoré bolo získané zo starých rybárskych lodí. Znovu použité drevo robí konferenčný stolík absolútne jedinečným, pretože každý stolík zaujme svojou jedinečnou hrou farieb a štruktúr a bol starostlivo zostavený ručne. Takto sa každý stôl stane pôsobivým jednorazovým kúskom, ktorý inšpiruje jedinečným dizajnom a najvyššou úrovňou remeselného spracovania.

Očarujúci pre Váš domov

Individuálna štruktúra a malé nerovnosti stolovej dosky, dávajú predstavu o bohatej histórii rybárskych lodí. Vďaka recyklovanému drevu, ktoré je opatrené typickými prasklinami, škvrnami, dierami a stopami pôvodného použitia, vzniká jedinečný exemplár plný charakteru a zvláštneho šarmu. Šedá lakovaná noha stola s priemyselným vzhľadom s integrovaným úložným priestorom, vytvára veľký kontrast so vzorovaným drevom a zaisťuje mimoriadny dizajn, ktorý obohatí vašu domácnosť. Špeciálna vlastnosť: Polkruhový podstavec pozostáva zo starej rybárskej kade, ktorá sa používala na rybolov. Starostlivo vyčistené a spojené s doskou stola, tvoria jedinečný konferenčný stolík, ktorý je svetovým unikátom.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmer (približne): 70 cm x 33 cm x 70 cm (ŠxVxH)
Priehradka: 67 cm x 28 cm x 67 cm (ŠxVxH) 
Hrúbka stolovej dosky: 20 mm
Farba: tmavo šedá, prírodná
Materiál: masívne drevo, recyklované, kov

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk