Dizajnový konferenčný stolík JAKARTA 70 cm recyklované drevo, biely

- 32% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40893
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 188.70
226.44 ks
Pôvodná cena 333.00, Zľava 32 %

Dizajnový konferenčný stolík JAKARTA 70 cm recyklované drevo, biely

Každý konferenčný stolík má svoju vlastnú minulosť

Konferenčný stolík JAKARTA je veľmi zvláštnym pútačom pozornosti! Elegantný stôl je vyrobený z recyklovaného dreva, ktoré bolo získané zo starých rybárskych lodí. Znovu použité drevo robí konferenčný stolík absolútne jedinečným, pretože každý stolík zaujme svojou jedinečnou hrou farieb a štruktúr a bol starostlivo zostavený ručne. Takto sa každý stôl stane pôsobivým jednorazovým kúskom, ktorý inšpiruje jedinečným dizajnom a najvyššou úrovňou remeselného spracovania.

Očarujúci pre Váš domov

Individuálna štruktúra a malé nerovnosti stolovej dosky, dávajú predstavu o bohatej histórii rybárskych lodí. Vďaka recyklovanému drevu, ktoré je opatrené typickými prasklinami, škvrnami, dierami a stopami pôvodného použitia, vzniká jedinečný exemplár plný charakteru a zvláštneho šarmu. Biela lakovaná noha stola s priemyselným vzhľadom s integrovaným úložným priestorom, vytvára veľký kontrast so vzorovaným drevom a zaisťuje mimoriadny dizajn, ktorý obohatí vašu domácnosť. Špeciálna vlastnosť: Polkruhový podstavec pozostáva zo starej rybárskej kade, ktorá sa používala na rybolov. Starostlivo vyčistené a spojené s doskou stola, tvoria jedinečný konferenčný stolík, ktorý je svetovým unikátom.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmer (približne): 70 cm x 33 cm x 70 cm (ŠxVxH)
Priehradka: 67 cm x 28 cm x 67 cm (ŠxVxH) 
Hrúbka stolovej dosky: 20 mm
Farba: biela, prírodná
Materiál: masívne drevo, recyklované, kov

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien