Dizajnový konferenčný stolík JAKARTA 70 cm recyklované drevo, biely

- 40% DOPRAVA ZDARMA VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA!
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: 1 - 3 týždne
Kód: 40893
EAN: 4251854714186
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
166.50 bez DPH
199.80 ks
Pôvodná cena 333.00, Zľava 40 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Dizajnový konferenčný stolík JAKARTA 70 cm recyklované drevo, biely

Každý konferenčný stolík má svoju vlastnú minulosť

Konferenčný stolík JAKARTA je veľmi zvláštnym pútačom pozornosti! Elegantný stôl je vyrobený z recyklovaného dreva, ktoré bolo získané zo starých rybárskych lodí. Znovu použité drevo robí konferenčný stolík absolútne jedinečným, pretože každý stolík zaujme svojou jedinečnou hrou farieb a štruktúr a bol starostlivo zostavený ručne. Takto sa každý stôl stane pôsobivým jednorazovým kúskom, ktorý inšpiruje jedinečným dizajnom a najvyššou úrovňou remeselného spracovania.

Očarujúci pre Váš domov

Individuálna štruktúra a malé nerovnosti stolovej dosky, dávajú predstavu o bohatej histórii rybárskych lodí. Vďaka recyklovanému drevu, ktoré je opatrené typickými prasklinami, škvrnami, dierami a stopami pôvodného použitia, vzniká jedinečný exemplár plný charakteru a zvláštneho šarmu. Biela lakovaná noha stola s priemyselným vzhľadom s integrovaným úložným priestorom, vytvára veľký kontrast so vzorovaným drevom a zaisťuje mimoriadny dizajn, ktorý obohatí vašu domácnosť. Špeciálna vlastnosť: Polkruhový podstavec pozostáva zo starej rybárskej kade, ktorá sa používala na rybolov. Starostlivo vyčistené a spojené s doskou stola, tvoria jedinečný konferenčný stolík, ktorý je svetovým unikátom.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmer (približne): 70 cm x 33 cm x 70 cm (ŠxVxH)
Priehradka: 67 cm x 28 cm x 67 cm (ŠxVxH) 
Hrúbka stolovej dosky: 20 mm
Farba: biela, prírodná
Materiál: masívne drevo, recyklované, kov

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk