Dizajnová stolička THE DUTCH COMFORT retro staroružová, zamat

Dizajnová stolička THE DUTCH COMFORT retro staroružová, zamat

Elegantný pútač s jemným zamatovým poťahom

Ak hľadáte obzvlášť pohodlnú stoličku so skvelým dizajnom, mali by ste sa teraz pozrieť bližšie. Naša pohodlná retro klasika s extra hrubým čalúnením na povrchu sedadla a operadla, zaujme nadčasovým a trendovým dizajnom. Čierne kovové nohy tvoria skvelý kontrast k sedadlu so staroružovým lesklým zamatom. Posaďte sa a vyskúšajte, ako sa každé rodinné stretnutie stáva skutočnou radosťou!

Kombinácia vynikajúceho dizajnu a všestrannosti

Stále vám vo vašej jedálni chýba niečo, čím by ste vytvorili celkový celystvý vzhľad? Ak si nechcete nechať ujsť punc retro v kombinácii s trochou extravagancie, stoličky DUTCH sú presne tou správnou voľbou. Dobre ladia so stolmi z masívneho dreva, ale skvele vyzerajú aj vedľa elegantných kovových stolov. A kancelársky stôl sa rýchlo stane vašim novým obľúbeným miestom s týmto dizajnovým zvýraznením - užite si pohodlie sedenia a skvelý dizajn v rovnakej miere!


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálne zloženie farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré vždy premenia váš nábytok na fascinujúci pohľad.

Veľkosť (cca): 67 cm x 82 cm x 63 cm (ŠxVxH) 
Sedadlo: 34 cm x 47 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Operadlo výška: 39 cm 
Výška lakťovej opierky: 19 cm 
Farba: staroružová
Materiál: zamat 
Zloženie materiálu, krycí materiál: 100% polyester, kovový rám 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk