Elegantná stolička MODERN BAROQUE zamat, ružová

- 40% OBJEDNANÍM DO 31.01.2023 DORUČENIE 07.02.2023

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40799
Dodacia lehota: 7.2.2023
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 217.50
261.00 ks
Pôvodná cena 435.00, Zľava 40 %

Elegantná stolička MODERN BAROQUE zamat, ružová

Ušľachtilá stolička v barokovom štýle sa stáva lákadlom vášho domova

Kusy nábytku zo série MODERN BAROQUE zaisťujú luxusný a vynikajúci pocit bývania. Ako už názov napovedá, sú navrhnuté v barokovom štýle, pre ktorý sú charakteristické nápadne zaoblené línie a vysoko kvalitné kombinácie materiálov. Moderný štýl bývania je vyjadrením vášho štýlového vkusu a dodáva vášmu prostrediu mimoriadnu a nezameniteľnú charizmu.

Majestátny dizajn: kvalitná leštená nerezová oceľ v kombinácii s ružovým zamatom

Luxusný dizajn tejto stoličky je definovaný elegantne zaoblenými nohami a ružovým zamatom. Kvalitné mäkké čalúnenie, zaisťuje optimálny komfort sedenia. Zapustené gombíky dodajú stoličke hravý charakter. Vďaka tomu je nábytok vo vašej obývacej izbe zvláštnym pútačom pozornosti. Pretože sa materiál obzvlášť ľahko udržuje, bude vám dlho slúžiť. Dajte svojmu domovu pôsobivý vzhľad s týmto elegantným dizajnom. Barokový štýl si príde na svoje, keď ho skombinujete s ostatnými kusmi nábytku zo série MODERN BAROQUE.

Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálne zloženie farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré z vášho kusu nábytku urobia vždy fascinujúci pohľad.

Veľkosť (cca): 63 cm x 92 cm x 60 cm (ŠxVxH) 
Farba: ružová, strieborná
Materiál: zamat 
Zloženie materiálu krycí materiál: 100% polyester 
Rám z leštenej nerezovej ocele

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien