Masívny TV stolík AMAZONAS 160 cm akácia

- 28% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38332
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 510.00
612.00 ks
Pôvodná cena 850.00, Zľava 28 %

Masívny TV stolík AMAZONAS 160 cm akácia

Vaša televízia je dokonale prezentovaná

Prirodzené kúzlo tohto tvarovo zaujímavého televízneho stolíka naplní každú obývaciu izbu: Vysoko kvalitné akáciové drevo je lakované tak, aby mimoriadne krásne vyniklo jedinečné zrno a prírodný farebný tón. V kombinácii s čiernym lemom z čierneho kovu a pevnými kovovými nohami tak vytvára vzhľad, ktorý dokonale kombinuje prírodu a priemysel. Ako špeciálne zvýraznenie boli hrany dosky spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem veľkého agátového stromu.

Veľa priestoru

Televízny stolík však nie je iba výhodou vašej obývacej izby. Dve otvorené priehradky majú praktický otvor, aby bolo možné všetky káble vašich hi-fi zariadení prehľadne a bezpečne viesť za dosku. Za dverami nájdete ďalší úložný priestor: môžu sa tu ukladať DVD, knihy, ozdoby a podobne. Veľká úložná plocha skrinky ponúka nielen priestor pre vašu televíziu, ale je tiež ideálna na nastavenie sviečok, váz alebo niektorých rámov na obrazy.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmer (cca): 160 cm x 65 cm x 43 cm (ŠxVxH) 
Otvorený priestor: 46 cm x 19 cm x 40 cm (ŠxVxH) 
Uzavretý priestor: 51 cm x 42 cm x 40 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, akácia, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien