Masívny príborník MYSTIC LIVING 145 cm akácia, hnedá, zlatá, retro dizajn

Cena 594.00
Dostupnosť: november
Cena bez DPH: 495.00
Kód produktu: 39947
Dodacia lehota: november
Výrobca: IIG
KS

Masívny príborník MYSTIC LIVING 145 cm akácia, hnedá, zlatá, retro dizajn

Tento dizajn priťahuje pozornosť každého!

Ak hľadáte dostatok úložného priestoru pre svoje domáce potreby a zároveň chcete pre svoj domov kvalitný nábytok, tento príborník vyrobený z masívnej akácie je perfektnou voľbou. Predná časť bola navrhnutá v elegantnom plástovom vzore, jednotlivé zlaté prvky na nožičkách zvýrazňujú zlaté konce a robia z príborníka niečo veľmi zvláštne. Ale nielen dizajn je pôsobivý na prvý pohľad, aj interiér príborníka je veľmi zaujímavý.

Tešíme sa na veľa úložného priestoru

Obe dvere a tri zásuvky sú zdobené zlatými rukoväťami. Nájdete tam veľa úložného priestoru pre všetko, čo chcete uložiť. Veľký úložný priestor ponúka veľa miesta pre ozdobné doplnky, ako sú kvety, svietniky alebo rámy na obrazy. Náš tip: Skombinujte príborník so zodpovedajúcim konferenčným stolíkom alebo TV stolíkom z danej série, aby ste dosiahli obzvlášť harmonický vzhľad v obývacej izbe.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Vady dreva, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a vytvárajú pôvab z masívneho dreva.

Rozmery (približne): 145 cm x 75 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Zásuvky: 3 x 40 cm x 13 cm x 31 cm (ŠxVxH)
Priehradky: 2x 46 cm x 22 cm x 36 cm (ŠxVxH)
Výška nôh: 24 cm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, akácia, utesnené, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien