Masívny jedálenský stôl MAMMUT NATURE 240 cm akácia, honey

- 28% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38350
Dodacia lehota: 14.6.2022
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 987.00
1 184.40 ks
Pôvodná cena 1 645.00, Zľava 28 %

Jedálenský stôl v šikovnej zmesi kovu a masívneho dreva

Tento jedálenský stôl oživí váš domov! Nechajte ho, aby sa stal ústredným bodom vašej kuchyne, vašej jedálne alebo obývacej izby. Vďaka svojej robustnej doske stola z masívneho dreva je tento stôl mimoriadne výrazný a šíri v sebe prírodný šmrnc. Ako špeciálne zvýraznenie boli hrany stola spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem plátu obrovského akáciového stromu. Ako keby ste presne v strede rozpílili veľký strom, aby ste z neho vytvorili hornú dosku!

Stabilný kovový rám stola podčiarkuje priemyselný dizajn

Impozantné krížové nohy tvoria vzrušujúci kontrast s prírodnou doskou. Pre obzvlášť autentický vzhľad sú nohy rafinované zváranými švami a malými hrčkami v priemyselnom vzhľade.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 240 cm x 77 cm x 97 - 106 cm (ŠxVxH)
Stolové nohy: 10 cm x 10 cm (ŠxH)
Hrúbka dosky: 60 mm
Farba: honey
Materiál: masívne drevo, akácia, lakovaný

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien