Masívna lavica MAKASSAR 160 cm Sheesham

- 29%

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 15520
Dodacia lehota: január
Dostupnosť: január
Cena bez DPH: 187.56
225.07 ks
Pôvodná cena 317.00, Zľava 29 %

Masívna lavica MAKASSAR 160 cm Sheesham

Pri každom jedálenskom stole

Tvrdé drevo je obzvlášť stabilné a odolné, strom rastie aj pri kolísavých teplotách a silných dažďoch. Vďaka týmto vlastnostiam je toto drevo obzvlášť trvanlivé. Masívna lavica MAKASSAR vyrobená z sheeshamového dreva zaujme svojou jednoduchou eleganciou. Prirodzenosť a masívne kúzlo v kombinácii s puristickým dizajnom vyžarujú prirodzenú a jasnú atmosféru. Sheesham je známy svojim pôsobivým zrnom, vďaka ktorému je vzácne drevo úplne jedinečné - vyskúšajte ho na vlastnej koži!

Pre prirodzenú eleganciu

Vďaka jedinečnému zrnu je každá lavica jedinečná. V kombinácii s exkluzívnymi stolmi MAKASSAR a sadou ďalšieho nábytku z rady MAKASSAR môžete vylepšiť svoj domov a vytvoriť jedinečný stredomorský vkus.


Poznámka: Pretože ide o prírodný produkt, každá lavica je absolútne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 160 cm x 35 cm x 45 cm (DxŠxV)
Materiál: prírodné masívne drevo, Sheesham, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien