Lavica MAMMUT 200 cm akácia, 3,5 cm hrubá doska, akácia, honey

- 27% OBJEDNANÍM DO 14.02.2023 DORUČENIE 21.02.2023

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38354
Dodacia lehota: 21.2.2023
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 365.00
438.00 ks
Pôvodná cena 600.00, Zľava 27 %

Lavica MAMMUT 200 cm akácia, 3,5 cm hrubá doska, akácia, honey

Objavte jedinečnú lavicu

Ako zvláštny vrchol sa okraje lavičky spracovali tak, že sa vytvoril pôvodný charakter a prirodzený dojem obrovskej akácie. Akoby ste videli veľký strom a urobili z neho kreslo! V kombinácii s pevnými kovovými nohami v tvare X to vytvára lavicu, ktorá obratne kombinuje prírodné kúzlo a robustný priemyselný dizajn. Vaše blaho je pre nás dôležité, a preto používame na ošetrenie tejto lavice iba povrchový tmel z Nemecka, ktorý bol podľa platných usmernení EÚ klasifikovaný ako úplne neškodný. Lak neobsahuje žiadne látky, ktoré sú zdraviu škodlivé a sú certifikované bezpečnostným certifikátom.

Moderný kúsok z masívneho dreva

Masívna lavica môže obsahovať aj niekoľko malých hrbolčekov, ktoré dávajú sérii jedinečnosť. Spolu so stolom z tejto série môžete dať svojej jedálni veľmi zvláštne čaro. Lakované akátové drevo je zvlášť odolné a necitlivé na opotrebenie a pre mimoriadne autentický vzhľad boli nohy upravené priemyselnými vzhľadmi zvarových švov a drobných hrčiek.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. 

Rozmery (približne): 200 cm x 45 cm x 38 - 42 cm (ŠxVxH)
Hrúbka dosky: 35 mm
Farba: honey
Materiál: masívne drevo, akácia, utesnený, lakovaný
kovový rám v priemyselnom vzhľade.

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien