Lavica MAMMUT 200 cm akácia, 3,5 cm hrubá doska, akácia, honey

- 27% DOPRAVA ZDARMA
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: 1 - 3 týždne
Kód: 38354
EAN: 4250243592527
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
365.00 bez DPH
438.00 ks
Pôvodná cena 600.00, Zľava 27 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Lavica MAMMUT 200 cm akácia, 3,5 cm hrubá doska, akácia, honey

Objavte jedinečnú lavicu

Ako zvláštny vrchol sa okraje lavičky spracovali tak, že sa vytvoril pôvodný charakter a prirodzený dojem obrovskej akácie. Akoby ste videli veľký strom a urobili z neho kreslo! V kombinácii s pevnými kovovými nohami v tvare X to vytvára lavicu, ktorá obratne kombinuje prírodné kúzlo a robustný priemyselný dizajn. Vaše blaho je pre nás dôležité, a preto používame na ošetrenie tejto lavice iba povrchový tmel z Nemecka, ktorý bol podľa platných usmernení EÚ klasifikovaný ako úplne neškodný. Lak neobsahuje žiadne látky, ktoré sú zdraviu škodlivé a sú certifikované bezpečnostným certifikátom.

Moderný kúsok z masívneho dreva

Masívna lavica môže obsahovať aj niekoľko malých hrbolčekov, ktoré dávajú sérii jedinečnosť. Spolu so stolom z tejto série môžete dať svojej jedálni veľmi zvláštne čaro. Lakované akátové drevo je zvlášť odolné a necitlivé na opotrebenie a pre mimoriadne autentický vzhľad boli nohy upravené priemyselnými vzhľadmi zvarových švov a drobných hrčiek.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Rany, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. 

Rozmery (približne): 200 cm x 45 cm x 38 - 42 cm (ŠxVxH)
Hrúbka dosky: 35 mm
Farba: honey
Materiál: masívne drevo, akácia, utesnený, lakovaný
kovový rám v priemyselnom vzhľade.

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk