Leňoška CHESTERFIELD 170 cm horčicovo žltý zamat

- 30% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 41252
Dodacia lehota: 20.10.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 404.83
485.80 ks
Pôvodná cena 694.00, Zľava 30 %

Leňoška CHESTERFIELD 170 cm horčicovo žltý zamat

Keď sa leňoška stane pútačom vášho domova

Táto klasická Chesterfield leňoška vás bude inšpirovať! Krásny poťah je vyrobený z vysoko kvalitného polyesteru v lesklom, štruktúrovanom zamatovom vzhľade a sľubuje príjemný a obzvlášť elegantný pocit. Typická pre túto leňošku je zaoblená lakťová opierka, povrch operadla zdobený gombíkmi a mosadznými nitmi a krásne zaoblené nohy v tmavohnedej farbe. Sedačka, vybavená pohodlnou štruktúrou čalúnenia z vlnitých pružín Nosag s vysokým komfortom a rozmerovo stabilným čalúnením, zaisťuje veľa útulnosti vo vašej obývačke.

Anglický dizajn pre skutočných milovníkov!

Elegantná šedá leňoška je zárukou pre pohodlné hodiny vďaka svojmu obzvlášť veľkorysému čalúneniu - urobte si pohodlie so šálkou čaju a dobrou knihou a vychutnajte si súhru jedinečného dizajnu a maximálneho pohodlia pri sedení! Objednajte si tento highlight pre váš domov už teraz a tešte sa na rleňošku, ktorá vo vašej obývačke každý deň vykúzli jemný anglický prístup k životu.


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môže meniť a na tkanine sa môžu objaviť jedinečné vzory - v závislosti od smeru, ktorým sú jemné vlákna hladené a ako je tkanina osvetlená. Výsledkom je individuálna kompozícia farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré vždy premenia váš kus nábytku na fascinujúci pútač.

Veľkosť (približne): 170 cm x 79 cm x 61 cm (ŠxVxH)
Sedák: 136 cm x 51 cm (ŠxH)
Výška operadla: 40 cm
Výška sedadla: 41 cm
Vzdialenosť medzi podlahou a lakťovou opierkou: 70 cm
Materiál: štruktúrovaný zamat (100% polyester), borovicové drevo
Farba: horčicová žltá, tmavohnedá

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien