Dizajnový príručný stolík sada 3 ELEMENTS 40 cm sheesham, prírodný

Dizajnový príručný stolík sada 3 ELEMENTS 40 cm sheesham, prírodný

Elegantné, puristické, nadčasové: táto sada je presvedčivá

Tieto dizajnové klasiky je možné použiť ako odkladací alebo príručný stolík. Vďaka svojmu puristickému tvaru vytvárajú symbiózu medzi praktickým nábytkom a skutočným dizajnovým predmetom. Tri bočné stolíky je možné umiestniť kdekoľvek. Umiestnite ich vedľa seba alebo do väčšej vzdialenosti: konferenčné stolíky sa určite stanú stredom vášho priestoru! Ak potrebujete viac miesta, jednoducho zasuňte všetky tri stoly pod seba. Ak je večierok v plnom prúde, môžu byť tri malé stolíky rozmiestnené v miestnosti tak, aby mali vaši hostia dostatok priestoru.

Vysoko kvalitné materiály a inteligentný dizajn

Podstavec tohto konferenčného stolíka je vyrobený z čierneho kovu. Vďaka tomu vyzerá zloženie obzvlášť ušľachtilé. Polica z masívneho sheeshamového dreva šikovne završuje štýlový dizajn. Umiestnite sem svoje multimediálne príslušenstvo a časopisy alebo štýlovo vyzdobte povrch stola - fantázii sa medze nekladú. Vďaka nadčasovým líniám a zdržanlivým farbám stolov ich môžete kombinovať s takmer akýmkoľvek štýlom zariaďovania - vyskúšajte!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva

Veľkosť (cca): 
Veľký stôl: 40 cm x 42 cm x 40 cm (ŠxVxH) 
Stredný stôl: 35 cm x 40 cm x 35 cm (ŠxVxH) 
Malý stôl: 30 cm x 36 cm x 30 cm (ŠxVxH) 
Nohy: 1,5 cm x 1,5 cm (ŠxH) 
Farba: prírodná
Materiál: sheesham, kovový rám

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien