Dizajnová retro 3-miestna pohovka ARIELLE 220 cm staroružová, zamat

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 40750
Dodacia lehota: január
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: január
Cena bez DPH: 730.00
876.00
KS

Dizajnová retro 3-miestna pohovka ARIELLE 220 cm staroružová, zamat

Čistá elegancia vo vašej obývacej izbe

Keď dizajn a pohodlie vstúpia do harmonickej symbiózy, v okamihu vznikne nový obľúbený kúsok do vašej obývačky. Naša elegantná sedačka ARIELLE hneď na prvý pohľad inšpiruje svojím mimoriadnym dizajnom. Operadlo má svieže ozdobné prešívanie a je mierne zaoblené, čo tvarom pripomína škrupinu. Dokonalé dokončenie tvoria dva malé dekoračné vankúše, ktoré sú súčasťou pohovky.

Skombinujte si pohovku podľa vášho vkusu

Zlaté retro nožičky dotvárajú extravagantný dizajn pohovky a zaisťujú jej stabilitu na akomkoľvek povrchu. Napriek pútavému dizajnu môžete pohovku skombinovať s iným nábytkom rôznymi spôsobmi. Náš tip: Niekoľko doplnkov v zlatej farbe dokonale zladí vašu pohovku.


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálna kompozícia farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré vždy urobia z vášho kusu nábytku fascinujúci pohľad.

Veľkosť (cca): 220 cm x 92 cm x 92 cm (ŠxVxH)
Materiál: zamat (100% polyester), rám z masívneho borovicového dreva, nohy oceľ
Farba: staroružová, zlatá


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien