Dizajnová lavica IRON CRAFT 200 cm mango, prírodná

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 40159
Dodacia lehota: 7.10.2021
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 275.00
330.00
KS

Dizajnová lavica IRON CRAFT 200 cm mango, prírodná

Mimoriadna lavica z masívneho dreva

Keď myslíte na mango, myslíte na sladké ovocie? Myslíme na mimoriadne masívne drevo s výrazným vzhľadom. Naša lavica IRON CRAFT kombinuje krásny prírodný vzhľad dreva s drsným vkusom nôh zo sčernaného kovu. Lavica z mangového dreva bola navrhnutá s vysoko kvalitným doskovým vzhľadom. Výsledkom je, že mierne zaoblené fošne pôsobia celkovo ako jedinečná celistvá lavicová doska s vynikajúcimi haptickými vlastnosťami a osobitne sa zdôrazňuje jedinečné zrnenie dreva. Spolu s kovovými nohami vytvára priemyselný dizajn, ktorý v každej miestnosti priťahuje pozornosť.

Nakombinujte si lavicu podľa svojho vkusu!

Lavica sa stane novým obľúbeným kúskom vo vašej domácnosti. Vďaka nadčasovému dizajnu môžete lavicu ľahko kombinovať so širokou škálou stolov, príborníkov a bytových doplnkov. Obzvlášť krásne vyzerá v kombinácii s jedálenskými stolmi z rovnomennej série. Lavica môže byť umiestnená kdekoľvek, napríklad aj ako štýlové sedadlo na chodbe alebo v kuchyni.

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 200 cm x 46 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, mango, rám kov

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien