Stolička CASTLE Chesterfield vintage šedá, zamat

- 29%

DOPRAVA ZDARMA! V balení po dovch kusoch. Uvedená cena platí za jeden kus.

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 40471
Dodacia lehota: február
Dostupnosť: február
Cena bez DPH: 171.58
205.90
Pôvodná cena 290.00, Zľava 29 %
KS

Stolička CASTLE Chesterfield vintage šedá, zamat

Pre svetlé a priateľské prostredie

Posaďte sa a tešte sa na nové obľúbené miesto pri jedálenskom stole! Naše pohodlné stoličky zo série CASTLE kombinujú maximálny komfort sedenia s elegantným, útulným dizajnom. Najvyššie pohodlie zaisťuje vysoké operadlo a čalúnenie, ktoré je opatrené krásnymi ozdobnými gombíkmi, ktoré pripomínajú svetoznámy dizajn Chesterfield. Šedá zamatová poťahová látka a nohy z nerezovej ocele naopak dodávajú stoličke pôvabný vzhľad vidieckeho domu.

Vidiecky štýl je klasický a nadčasový zároveň!

Elegantné stoličky vyžarujú určitú ľahkosť a dajú sa úžasne kombinovať s rôznymi jedálenskými stolmi. Pohodlne čalúnená stolička vyzerá obzvlášť krásne pri stole s nerezovými nohami. Stoličku môžete umiestniť aj ako pohodlné sedadlo v šatni alebo si nimi vybaviť svoj pracovný stôl.


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálne zloženie farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré z vášho kusu nábytku urobia vždy fascinujúci pohľad.

Veľkosť (cca): 53 cm x 94 cm x 63 cm (ŠxVxH)
Materiál: Poťah : zamat (100% polyester)
Nohy: nerezová oceľ
Rukoväť: kov
Farba: šedá, strieborná
barokový dizajn


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien