Priemyselný jedálenský stôl WOTAN 180 cm akácia, hnedý

- 27% DOPRAVA ZDARMA
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: do VIANOC
Kód: 40334
EAN: 4250243593913
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
434.96 bez DPH
521.95 ks
Pôvodná cena 715.00, Zľava 27 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Priemyselný jedálenský stôl WOTAN 180 cm akácia, hnedý

Vaša jedáleň sa stane vašou novou obľúbenou miestnosťou

Tento jedálenský stôl s doskou z masívneho akáciového dreva vnáša do vašich domovov prirodzenosť. Môže za to predovšetkým krásna stolová doska z akáciového dreva, ktorá je navrhnutá v autentickom vzhľade a doladená tmavšou povrchovou úpravou. Každá doska je ručne vyrobený jedinečný kus so svojimi jedinečnými vlastnosťami z dreva, ktoré dodávajú veľkému jedálenskému stolu nezameniteľný charakter.

Moderný a masívny: trendy priemyselný vzhľad

Dizajn završujú nohy stola, ktoré boli vyrobené v drsnej priemyselnej úprave a ktoré sa harmonicky integrujú do celkového obrazu stola. Krásny stôl z masívneho dreva svojim jednoduchým, ale jasne definovaným dizajnom vzlepší každú jedáleň. Pre mimoriadne harmonické prostredie môžete stôl skombinovať s vhodným priemyselným nábytkom z nášho sortimentu.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý stôl je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 180 cm x 77 cm x 90 cm (ŠxVxH)
Vonkajšia hrúbka stola: 40 mm
Nohy stola: 8 cm x 4 cm (ŠxH)
Materiál: masívne drevo, akácia, zvetrané
Rám: kov
Farba: hnedá, antracit

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk