Priemyselná polica BARRACUDA 186 cm

- 27% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39588
Dodacia lehota: 20.10.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 611.38
733.65 ks
Pôvodná cena 1 005.00, Zľava 27 %

Priemyselná polica BARRACUDA 186 cm

Mimoriadna polica

Vďaka nápadne recyklovanému drevu, ktorý je formovaný desaťročiami kontaktu s prírodou a počasím, je táto polica neprehliadnuteľným predmetom. Každá polica je vyrobená zo starých lodných dosiek a rozpráva svoj vlastný príbeh. Vďaka krásnemu zrnu a početným jednotlivým vlastnostiam dreva je každá polica skutočne jedinečná. Rám vyrobený z ohýbaného, ​​černeného kovu dokonale podčiarkuje priemyselný vzhľad police a vďaka asymetrickému usporiadaniu sa stáva vzrušujúcim pútačom pozornosti.

Policu je možné umiestniť do ktorejkoľvek miestnosti

Či už vo vašej obývacej izbe, pracovni alebo spálni - impozantná polica priťahuje pozornosť všetkých v každej miestnosti. Svoje miesto tu nachádzajú knihy, šanóny, rastliny, obrázky alebo iné dekorácie. Celkom sedem drevených políc vám ponúka dostatok úložného priestoru na všetky veci, ktoré by ste chceli štýlovo ukázať. Náš tip: Spojte veľkú poličku s príborníkom alebo stolom z nášho priemyselného sortimentu a vytvorte obzvlášť harmonickú atmosféru!

Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmer (približne): 95 cm x 186 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, teak, kovový rám

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien