Masívny TV stolík RELIEF 150 cm sheesham

- 26% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38411
Dodacia lehota: 20.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 499.50
599.40 ks
Pôvodná cena 810.00, Zľava 26 %

Masívny TV stolík RELIEF 150 cm sheesham

Čaká na vás vzrušujúci dizajnová stolík!

Tento masívny stolík vyrobený z vysoko kvalitného sheeshamového dreva zaujme jedinečným povrchovým dizajnom. Všetky dvere boli vybavené úzkymi vzperami, takže vznikla nádherne trojrozmerná štruktúra. To je v šikovnom kontraste s hladkými lakovanými povrchmi strán. Sheesham je známy svojim pôsobivým zrnom, vďaka ktorému je drevo absolútne jedinečné - umelecká štruktúra to pôsobivo podčiarkuje.

Sledovanie televízie sa stane dizajnovým zážitkom

Skutočným vrcholom však nie je iba dizajn televízneho stolíka. Otvorte dvere a vo vnútri nájdete veľa úložného priestoru. Tu môžete úhľadne odložiť všetko televízne komponenty a vďaka praktickému otvoru pre káble na zadnej strane hornej priehradky je možné všetky káble úhľadne viesť za dosku. Náš stolík RELIEF je vždy vynikajúcou voľbou, ak chcete štýlovo skombinovať jedinečný dizajn a dostatok úložného priestoru vo vašej domácnosti - vyskúšajte to na vlastnej koži!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a vytvárajú čaro masívneho dreva.

Veľkosť (cca): 150 cm x 50 cm x 40 cm (ŠxVxH) 
Priehradky otvorené: 48 cm x 19 cm x 37cm (ŠxVxH) 
Dvierka: 41 cm x 40 cm x 31 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, Sheesham, uzavreté, lakované 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien