Masívny TV stolík GENESIS 160 cm akácia

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Kód produktu: 37225
Dodacia lehota: jún
Výrobca: IIG
Dostupnosť: jún
Cena bez DPH: 380.00
456.00
KS

Masívny TV stolík GENESIS 160 cm akácia

Stolík z masívneho dreva s vysoko kvalitným rámom

Masívny TV stolík je vyrobený z vysoko kvalitného akáciového dreva. Ako zvýraznenie boli okraje dosky spracované tak, aby vznikol pôvodný charakter a prirodzený dojem obrovského agátového stromu. V kombinácii s vysoko kvalitným rámom v priemyselnom prevedení sa stolík stane vo vašej domácnosti skutočným pútačom pozornosti.

Dostatok úložného priestoru

Tri zásuvky, dvierka stolíka a otvorená priehradka poskytujú dostatok priestoru pre všetky hifi zariadenia alebo vašu zbierku DVD. Otvorená priehradka má na zadnej stene otvor pre kábel. Dizajn završuje šedý lem, ktorý je farebne zladený s rámom konštrukcie. Obzvlášť zaujímavé: stolík je vybavený nastaviteľnými pántmi. Okolnosti ako teplotné výkyvy a prirodzený tvar dreva môžu spôsobiť deformáciu dverí. Správnym nastavením dodávaných pántov ich môžete ľahko upraviť tak, aby vznikol harmonický dojem.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 160 cm x 50 cm x 45 cm (ŠxVxH) 
Zásuvky: 
2 x 41 cm x 10 cm x 39 cm (ŠxVxH) 
1 x 55 cm x 10 cm x 39 cm (ŠxVxH)
Otvorený zásobník: 59,5 cm x 14 cm x 42 cm (ŠxVxH) 
Uzavretý zásobník: 46 cm x 31 cm x 42 cm (ŠxVxH) 
Výška nohy: 15 cm 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, akácia, šedé kovové nohy v priemyselnom prevedení

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien