Masívny TV stolík FIRE & EARTH 160 cm Sheesham

- 26% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 37209
Dodacia lehota: 20.10.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 440.92
529.10 ks
Pôvodná cena 715.00, Zľava 26 %

Masívny TV stolík FIRE & EARTH 160 cm Sheesham

Umiestni váš televízor na výslnie

Objavte tento TV stolík vyrobený z vysoko kvalitného dreva sheesham! Indické drevo, ktoré pochádza z rodiny ružového dreva, zaujme svojou jedinečnou farbou a zrnom, ktoré podčiarkuje prírodná povrchová úprava. Pretože je zrnko stromu ako odtlačok prsta, je tento TV stolík skutočne jedinečný. Vysokokvalitné nohy v čiernej farbe, dodávajú nábytku jeho priemyselný vzhľad a dotvárajú celkový obraz.

Využite úložný priestor a dostatok plochy

Vďaka dvom priehradkám za dverami a dvomi otvorenými úložnými priestormi, ponúka dolná časť dostatok úložného priestoru. Vynikajúce spracovanie sa prejaví vo vašich domovoch. Dvere sa dajú otvárať pomocou úzkej, ale výraznej kovovej kľučky nad dverami. Uložte všetky svoje mediálne zariadenia do tejto televíznej skrinky. Všetky káble úhľadne zmiznú v otvore pre káble na zadnej stene.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas procesu výroby spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Veľkosť (cca): 160 cm x 50 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Otvorené priehradky: 60 cm x 15 cm x 35 cm
Zatvorené priehradky: 35 cm x 30 cm x 35 cm
Materiál: masívne drevo, sheesham, kov
Farba: prírodná, hnedá, čierna

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien