Masívny príručný stolík FACTORY 40 cm na kolieskach, mango, prírodný

- 27% DORUČENIE DO VIANOC

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 39582
Dodacia lehota: 14.12.2021
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 116.19
139.43
Pôvodná cena 191.00, Zľava 27 %
KS

Masívny príručný stolík FACTORY 40 cm na kolieskach, mango, prírodný

Obzvlášť všestranný príručný stolík

S týmto malým príručným stolíkom sa do vášho domova nasťahuje úžasne všestranný kus nábytku! Pretože pod telom z masívneho mangového dreva sa skrývajú štyri kolieska, vďaka ktorým môžete stôl v domácnosti ľahko premiestniť znova a znova - jednoducho to vyskúšajte!

Aj ako nočný stolík

Mangové drevo je obzvlášť intenzívne svojou štruktúrou a zrnitosťou, vďaka čomu je každý príručný stolík skutočne jedinečný. Povrch bol navrhnutý v autentickom plameňovom vzhľade. Náš tip: Použite tento prírodný, jedinečný kúsok ako nočný stolík vo svojej spálni! Odkladací stolík vyzerá obzvlášť krásne v každej obývacej izbe v kombinácii s ďalšími kusmi nábytku z mangového dreva alebo bytovým textilom z prírodných materiálov, ako je ľan.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každá stolica je úplne jedinečná. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky.

Rozmery (cca): 40 cm x 45 cm x 40 cm (ŠxVxH) 
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango, lakované


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien