Masívna sada 3 príručných stolíkov MAKASSAR 45 cm mango, prírodná

- 29% DOPRAVA ZDARMA
Výrobca: Invicta Interior
Dodacia lehota: 1 - 3 týždne
Kód: 40594
EAN: 4250243596402
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
102.95 bez DPH
123.54 ks
Pôvodná cena 174.00, Zľava 29 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Masívna sada 3 príručných stolíkov MAKASSAR 45 cm mango, prírodná

Pre individuálny interiérový dizajn

Tieto nádherné príručné stolíky sú rustikálne a exkluzívne. Úžasné zrno a prírodné znaky použitia vyžarujú vo vašom domove rustikálny a stredomorský vkus. Príručné stolíky MAKASSAR vytvárajú vďaka puristickému tvaru symbiózu medzi praktickým nábytkom a sochou. Tri stoly je možné umiestniť kdekoľvek, či už vedľa seba alebo v rôznych pozíciách - fantázii sa medze nekladú.

Prirodzenosť v tej najkrajšej podobe

Prirodzenosť a robustnosť konferenčných stolíkov sa spája s puristickým dizajnom a zaisťuje prirodzenú a jasnú atmosféru. Kusy nábytku MAKASSAR budú odrážať vašu lásku k prírode ako nádherné umelecké predmety vo vašich domovoch. Vy a vaši priatelia budete ohromení stredomorskou atmosférou! Dokonalú harmóniu dosiahnete v kombinácii so stolom z masívneho dreva a zodpovedajúcimi stoličkami alebo lavicami z nábytkovej série MAKASSAR.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý kus je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky. 

Veľkosť (približne):
Veľký stôl: 45 cm x 45 cm x 30 cm (ŠxVxH)
Stredný stôl: 35 cm x 37 cm x 28 cm (ŠxVxH)
Malý stôl: 25 cm x 29 cm x 25 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk