Masívna sada 3 príručných stolíkov MAKASSAR 45 cm mango, prírodná

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 40594
Dodacia lehota: 7.10.2021
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 100.00
120.00
KS

Masívna sada 3 príručných stolíkov MAKASSAR 45 cm mango, prírodná

Pre individuálny interiérový dizajn

Tieto nádherné príručné stolíky sú rustikálne a exkluzívne. Úžasné zrno a prírodné znaky použitia vyžarujú vo vašom domove rustikálny a stredomorský vkus. Príručné stolíky MAKASSAR vytvárajú vďaka puristickému tvaru symbiózu medzi praktickým nábytkom a sochou. Tri stoly je možné umiestniť kdekoľvek, či už vedľa seba alebo v rôznych pozíciách - fantázii sa medze nekladú.

Prirodzenosť v tej najkrajšej podobe

Prirodzenosť a robustnosť konferenčných stolíkov sa spája s puristickým dizajnom a zaisťuje prirodzenú a jasnú atmosféru. Kusy nábytku MAKASSAR budú odrážať vašu lásku k prírode ako nádherné umelecké predmety vo vašich domovoch. Vy a vaši priatelia budete ohromení stredomorskou atmosférou! Dokonalú harmóniu dosiahnete v kombinácii so stolom z masívneho dreva a zodpovedajúcimi stoličkami alebo lavicami z nábytkovej série MAKASSAR.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každý kus je absolútne jedinečný. Nerovnosti, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva. Existujúce trhliny sú počas výrobného procesu spojené a stabilizované spojovacími kusmi z rovnakého dreva. Preto môžu existovať farebné odchýlky. 

Veľkosť (približne):
Veľký stôl: 45 cm x 45 cm x 30 cm (ŠxVxH)
Stredný stôl: 35 cm x 37 cm x 28 cm (ŠxVxH)
Malý stôl: 25 cm x 29 cm x 25 cm (ŠxVxH)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, mango

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien