Masívna konzola LIVING EDGE 120 cm divoký dub, prírodný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 39432
Dodacia lehota: november
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: november
Cena bez DPH: 285.00
342.00
KS

Masívna konzola LIVING EDGE 120 cm divoký dub, prírodný

Každý stôl je skutočne jedinečný

Jedinečný vzhľad v kombinácii s množstvom úložného priestoru: táto konzola umne kombinuje oboje. Pri spracovaní povrchu sa veľký význam prikladal originalite dreva. Charakteristické zrno, uzly, praskliny, farebné prechody a drsné časti spolu vytvárajú pôsobivý celkový obraz, ktorý robí každý stôl nápadným, jednorazovým. Drevené dosky sú samozrejme starostlivo utesnené pre každodenné použitie aj napriek povrchu so všetkými prírodnými vlastnosťami.

Nový vzhľad vášho domova

Doska stola so svojím vzrušujúcim zrnom stojí na štyroch roztiahnutých nohách z čierného kovu. Spolu s čiernym dekoračným pásikom, ktorý vizuálne oddeľuje prednú časť dvoch zásuviek, dodáva konzole zručný priemyselný vzhľad. V zásuvkách je dostatok miesta pre všetky vaše bytové doplnky. Konzolu je možné použiť aj ako stolík na laptop alebo toaletný stolík - vyskúšajte!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmery (približne): 120 cm x 82 cm x 40 cm (ŠxVxH)
Zásuvky: 2x 51 cm x 8 cm x 29 cm (ŠxVxH)
Výška nôh: 65 cm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, divoký dub, lakované, kovový rám

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien