Elegantná 3-miestna pohovka Chesterfield MODERN BAROQUE II 240 cm smaragdovo zelená, zamat

Elegantná 3-miestna pohovka Chesterfield MODERN BAROQUE II 240 cm smaragdovo zelená, zamat

Elegancia v dokonalosti

Keď sa Chesterfield stretne s povrchom zo zamatu, je neprekonateľný ladný dizajn takmer nevyhnutný. Presne to nájdete v našej 3-miestnej pohovke! Prešívaný povrch operadla a lakťových opierok pripomína elegantný dizajn Chesterfield z Anglicka. Hladké, vysoko kvalitné čalúnené sedáky, vytvárajú šikovný kontrast a pozývajú vás k odpočinku.

Klenot u vás doma

Strieborné nožičky pohovky, dodajú dizajnu moderný šarm a zaručia stabilitu na akomkoľvek povrchu. Napriek pútavému dizajnu, môžete pohovku ľahko kombinovať s mnohými rôznymi nábytkami a materiálmi. Pohovka navyše nevyzerá skvelo iba v obývacej izbe: môžete ju umiestniť aj ako dizajnové zvýraznenie vo vstupnom priestore alebo v pracovni.

Rozmer (cca): 237 cm x 73 cm x 90 cm (ŠxVxH)
Materiál: 
Poťah: zamat (100% polyester)
Rám: masívne drevo
Nohy: kov
Farba: smaragdovo zelená, strieborná

 

Zamat

Látka kráľov, tak sa volá zamat. Vďaka svojmu nezameniteľnému pocitu a vzhľadu vyzerá zamatový nábytok obzvlášť elegantne. Špeciálna vlastnosť: v závislosti od dopadu svetla sa farebný tón a jas zamatu veľmi líšia, takže povrch vyzerá obzvlášť vzrušujúco.

Taštičkové pružinové jadro

Cylindrické pružiny sú jednotlivo všité do malých látkových vrecúšok. Vďaka bodovej elasticite zaručujú najvyšší komfort sedenia a ležania - a to až desiatky rokov!

Skutočne čalúnená zadná časť

Náš nábytok je mimoriadne kvalitný - to sa odráža aj na poťahoch nášho čalúneného nábytku. Pretože zadná časť stoličiek, kresiel a pohoviek je skutočne čalúnená, môžu byť umiestnené kdekoľvek v miestnosti, ako chcete. Nová pohovka sa dá napríklad úžasne využiť ako predel miestnosti.

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk