Dizajnový držiak časopisov HIDE, pravá koža

- 25% OBJEDNANÍM DO 31.01.2023 DORUČENIE 07.02.2023

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 37750
Dodacia lehota: 7.2.2023
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 102.50
123.00 ks
Pôvodná cena 164.00, Zľava 25 %

Dizajnový držiak časopisov HIDE, pravá koža

Elegantný pomocník

Stojan na noviny je vyrobený z pravej kozej kože a jeho prírodný vzhľad vytvára vo vašom domove útulnú atmosféru. Pravá kožušina robí z držiaka časopisu elegantný doplnok, ktorý je jedinečný vďaka individuálnemu vzoru kožušiny. Telo, ktoré je bohato pokryté kožušinou, zaručene upúta pozornosť všetkých. Vnútro stojana na noviny je pokryté vysoko kvalitnou pravou kožou. Spracovaná koža podporuje prirodzený vzhľad stojana na noviny a poskytuje ďalšiu stabilitu. Jedinečný vzhľad završuje kožený remienok s bielym prešívaním a kovová spona.

Každý stojan je absolútne jedinečný

Stojan na noviny z kozej kože je jedinečný vďaka svojmu vzoru kožušiny a zaujme exkluzívnou farebnou schémou. Držiak časopisu je možné dobre kombinovať s masívnym alebo škandinávskym nábytkom.


Poznámka: Upozorňujeme, že stojan na časopisy je prírodným produktom. Vzor a farba kožušiny sa môžu u každého kusu nábytku líšiť. Každý stojan má jedinečný vzor a iný farebný gradient alebo môže obsahovať farby ako čierna, hnedá alebo biela. To podčiarkuje individuálny a osobný charakter prírodného produktu a robí z každého z našich držiakov časopisov z kozej kože jedinečným.

Veľkosť (približne): 35 cm x 45 cm x 25 cm (ŠxVxH)
Farba: viacfarebná
Materiál: pravá kozia kožušina, pravá koža

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien