Výsuvná oblúková lampa LOUNGE DEAL II 175-205 cm s bielym mramorovým stojanom

Výsuvná oblúková lampa LOUNGE DEAL II 175-205 cm s bielym mramorovým stojanom

Dizajnová klasika medzi stojanovými svietidlami

Náš LOUNGE DEAL je dizajnová klasika medzi svietidlami so zasneným vzhľadom v bielej farbe. Kombinácia neprekonateľného dizajnu, teplého a mäkkého osvetlenia očarí vás aj vašich hostí. Výšku svietidla a šírku oblúka je možné ľahko meniť vďaka nastavovaciemu mechanizmu.

Oblúková lampa rozžiari vašu obývačku

Lampa je roztiahnuteľná a preto sa dá použiť obzvlášť flexibilne. Skutočná mramorová základňa zaisťuje stabilitu, ktorá sa úžasne hodí do moderného domova. LOUNGE DEAL je dostupný aj v ďalších neobvyklých variáciách v našom internetovom obchode.

Veľkosť (približne): 170 cm x 214 cm x 38 cm (ŠxVxH)
Tienidlo: 48 cm x 30 cm x 48 cm (ŠxVxH)
Základňa: 38 cm
Prívod: cca 250 cm
Žiarovnky energetických tried: E27 max. 60 wattov (žiarovky nie je súčasťou dodávky)
Materiál: plast, kov, mramor
Farba: biela, zlatá

 

Súčasný dizajn

Vysoký lesk, sklenené povrchy, koža a zdržanlivé farby ako čierna, biela alebo šedá sú ideálne na vytvorenie moderného dizajnu vo vašom domove. Moderný nábytok zaujme nielen vizuálne - súčasťou dizajnu sú aj sofistikované úložné priestory a LED osvetlenie.

Mramor

Drahý kameň sa používa na výrobu nábytku už viac ako 2000 rokov. Leštený mramor má neporovnateľný lesk a zaujme krásnymi vzormi, ktoré sú jedinečné pre každý kameň a sú k dispozícii v širokej škále farieb. 

Výškovo nastaviteľná

Pre obzvlášť individuálne použitie lámp, stoličiek alebo stolov ponúka množstvo nášho nábytku a svietidiel možnosť nastavenia ich výšky. So stojacími a stolnými lampami si môžete osvetlenie prispôsobiť svojim potrebám a upraviť si stoličku k písaciemu stolu podľa vlastného uváženia.

 

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien Yourhome.sk na biano.sk