Výškovo nastaviteľný konferenčný stolík ENGINEER 50 cm mango, prírodný, strieborný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 40103
Dodacia lehota: 9.11.2021
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 205.00
246.00
KS

Výškovo nastaviteľný konferenčný stolík ENGINEER 50 cm mango, prírodný, strieborný

Dokonalý priemyselný dizajn

Hľadáte niečo mimoriadne? Potom je tento konferenčný stolík s doskou stola z mangového dreva to pravé pre vás. Mangové drevo bolo navrhnuté s vysoko kvalitným doskovým vzhľadom. Výsledkom je, že mierne zaoblené dosky spolupracujú ako jeden celok so skvelými haptickými vlastnosťami. Spodný rám z nahrubo opracovaného kovu, s drevenou kľukou a elegantne zakrivenými nohami je dokonale prepracovaný. Podčiarkujú matný dizajn kovovej konštrukcie, ktorý dokonale zapadá do drsného industriálneho štýlu.

Konferenčný stolík zaisťuje obzvlášť pôvabnú atmosféru

Vďaka dômyselnej konštrukcii je konferenčný stolík vo vašej obývacej izbe skutočným pútačom pozornosti. Pomocou kľuky môžete nastaviť výšku dosky stola tak, aby bol stôl dokonale prispôsobený vašim potrebám. Očarujúci industriálny vkus si vďaka autentickému použitému vzhľadu kovovej povrchovej úpravy vždy príde na svoje a váš obývací priestor sa stane skutočnou dizajnovou oázou - zažite to sami!


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva.

Rozmery (cca): 50 cm x 45 - 62 cm x 50 cm (ŠxVxH) 
Nohy stola: 3 cm x 2,5 cm 
Hrúbka dosky: 25 mm 
Farba: prírodná, strieborná
Materiál: stolová doska z masívneho dreva, mango


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien