Výškovo nastaviteľná kancelárska stolička DUTCH COMFORT zamat, šedá

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 39350
Dodacia lehota: 26.10.2021
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 125.00
150.00
KS

Výškovo nastaviteľná kancelárska stolička DUTCH COMFORT zamat, šedá

Táto kancelárska stolička priťahuje pozornosť všetkých

Ak hľadáte obzvlášť pohodlnú stoličku so skvelým dizajnom, mali by ste sa teraz pozrieť bližšie. Naša pohodlná kancelárska stolička s extra hrubým čalúnením na sedadle a operadle zaujme elegantným a očarujúcim dizajnom. Čierna noha s vysokokvalitnými kolieskami s hladkým chodom vytvára skvelý kontrast s kostrou sedadla, ktorá je pokrytá lesklým šedým zamatom.

Skombinujte si kancelársku stoličku podľa vášho vkusu

Napriek extravagantnému dizajnu môžete kancelársku stoličku ľahko skombinovať s rôznymi pracovnými stolmi a kancelárskym nábytkom. Pomocou páky môžete stoličku nastaviť na výšku vášho stola. Päť koliesok s hladkým chodom, vďaka ktorým sa dá kancelárska stolička ľahko posúvať, zaisťuje ešte väčšiu flexibilitu. Tešte sa na vysoký komfort sedenia, vďaka ktorému uletí každá pracovná hodina!


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálne zloženie farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré z vášho kusu nábytku urobia vždy fascinujúci pohľad.

Rozmery (cca): 60 cm x 82-90 cm x 63 cm (ŠxVxH) 
Sedadlo: 35 cm x 47-55 cm x 43 cm (ŠxVxH) 
Výška operadla: 39 cm 
Výška lakťovej opierky: 19 cm 
Farba: šedá 
Materiál: zamat
Zloženie materiálu: 100% polyester 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien