Ušľachtilý dizajnový stolík SAVOY 55 cm strieborný

DOPRAVA ZDARMA - v kombinácii so zakúpením tovaru aj z kategórie IHNEĎ K ODBERU!!!

Kód produktu: 35734
Dodacia lehota: 25.5.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 151.00
181.20
KS

Ušľachtilý dizajnový stolík SAVOY 55 cm strieborný

Tento dizajnový príručný stolík vyrobený z kovu kombinuje stabilitu s eleganciou.

Doprajte svojmu domovu svieži luxusný prízvuk s týmto elegantným dizajnovým príručným stolíkom. S týmto príručným stolíkom vyrobeným podľa tradičných šablón v moderne inšpirovanej verzii je každý kus jedinečný. Stolík, ktorý je možné použiť ako dekoratívny prvok, je ručne vyrobený a vďaka pevnému hliníkovému spracovaniu je možné ho použiť aj ako odkladací stolík.

Hliník v jeho najkrajšej podobe: funkčný materiál s prekvapivo krásnym tvarom

Hliník je všestranný materiál, ktorého vlastnosti môžete využiť aj pri zariaďovaní svojho obývacieho priestoru. Napríklad tento príručný stolík je vďaka použitému materiálu veľmi ľahký a dá sa ľahko premiestniť s malou námahou. Leštený povrch je navyše relatívne odolný na poškriabanie alebo iné poškodenie. S týmto delikátnym bočným stolíkom sa nemusíte obávať rozliatych nápojov.

Nastavte funkčne praktické zvýraznenie miestnosti

Dizajnový príručný stolík je obzvlášť fascinujúci kvôli mierne reflexným povrchom, ktoré môžu poskytnúť veľmi estetické efekty v závislosti od dopadu svetla. Ako skutočný pútač očí môžete pomocou tohto jemného stolíka dať obývacej izbe alebo chodbe vizuálny referenčný bod. Úzky a týčiaci sa tvar možno úhľadne integrovať do existujúcich zariadení aj v stiesnených priestoroch.

Rozmery (cca):
Výška: 75 cm
Priemer: 55 cm
Farba: strieborná
Materiál: hliník

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien