Unikátny príručný stolík WILD 60 cm teak, prírodný

- 27% INFO 0903 040 094

DOPRAVA ZDARMA!

Výrobca: Nemecko
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Kód: 38242
Dodacia lehota: 13.12.2022
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 109.50
131.40 ks
Pôvodná cena 180.00, Zľava 27 %

Unikátny príručný stolík WILD 60 cm teak, prírodný

Každý stolík je jedinečný a má prirodzený tvar

Chýba vám v obývacej izbe dotyk s nezameniteľným bočným stolom, ktorý je moderný a blízky k prírode? Máte radi moderný dizajn dreva? Tento stolík vyrobený z teakového dreva je skutočným favoritom so stolovou doskou z pevných teakových kmeňov. Pri jej výrobe sa zachovala prirodzenosť. Každý konferenčný stolík má jednotlivé zrná, zárezy a malé prírodné otvory, vďaka ktorým je každý stôl originálny.

Kde chcete použiť svoj nový stôl?

Žiadne dva stoly nie sú rovnaké. Či už ako vedľajší stolík, nočný stolík alebo konferenčný stolík: prírodný dizajn, autentickosť a úspešná kombinácia starého a nového robia z tohto stola vrchol pre individuálne bývanie. Každý kus rozpráva svoj príbeh svojím nápadným zrnom a jedinečným dizajnom. Nohy stolov v trendy dizajne z čierneho kovu zaisťujú stabilitu a vytvárajú skvelý kontrast k doske stola.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Možné sú hrbole, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely, ktoré vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. 

Rozmer (približne): 60 cm x 52 cm x 58 cm (ŠxVxH)
Hrúbka stola: 45 mm - 65 mm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, teak, nespracovaný, kovový rám

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien