Unikátny príručný stolík WILD 55 cm teak, prírodný

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 38243
Dodacia lehota: 26.10.2021
Výrobca: IIG
Možnosť vrátenia tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 95.00
114.00
KS

Unikátny príručný stolík WILD 55 cm teak, prírodný

Každý stolík je jedinečný a má prirodzený tvar

Chýba vám v obývacej izbe dotyk s nezameniteľným bočným stolom, ktorý je moderný a blízky k prírode? Máte radi moderný dizajn dreva? Tento stolík vyrobený z teakového dreva je skutočným favoritom so stolovou doskou z pevných teakových kmeňov. Pri jej výrobe sa zachovala prirodzenosť. Každý konferenčný stolík má jednotlivé zrná, zárezy a malé prírodné otvory, vďaka ktorým je každý stôl originálny.

Kde chcete použiť svoj nový stôl?

Žiadne dva stoly nie sú rovnaké. Či už ako vedľajší stolík, nočný stolík alebo konferenčný stolík: prírodný dizajn, autentickosť a úspešná kombinácia starého a nového robia z tohto stola vrchol pre individuálne bývanie. Každý kus rozpráva svoj príbeh svojím nápadným zrnom a jedinečným dizajnom. Nohy stolov v trendy dizajne z čierneho kovu zaisťujú stabilitu a vytvárajú skvelý kontrast k doske stola.


Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Možné sú hrbole, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely, ktoré vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. 

Rozmer (približne): 55 cm x 51 cm x 53 cm (ŠxVxH)
Hrúbka stola: 40 mm - 50 mm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, teak, nespracovaný, kovový rám


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien