TV stolík Mystic Living 140 cm Sheesham

Cena 366.00
Dostupnosť: november
Cena bez DPH: 305.00
Kód produktu: 39744
Dodacia lehota: november
Výrobca: IIG
KS

TV stolík Mystic Living 140 cm Sheesham

TV stlík s veľmi špeciálnym dizajnom

Ak potrebujete veľa úložného priestoru a zároveň hľadáte kvalitný pútač pre vaše bývanie, tento nízky TV stolík vyrobený z masívneho dreva Sheesham je perfektnou voľbou. Nádherné drevené zrno zvýrazňuje aj extravagantný mozaikový vzor dverí. Starostlivo vyrobené a umožňuje stolíku žiariť vo veľkom 3D efekte.

Váš televízor - dokonale predstavený

Jemné kovové prvky nenápadne zapadajú do dizajnu stolíka. Priestranná zásuvka a dve priehradky na dvere sa dajú otvoriť samostatne. Tu si môžete uložiť všetky hi-fi pomôcky. DVD prehrávač sa perfektne zmestí do otvoreného priestoru. Aby vaša obývacia izba vyzerala obzvlášť harmonicky, odporúčame kombinovať stolík so zodpovedajúcim konferenčným stolíkom z tejto série.

Poznámka: Keďže ide o prírodný produkt, každý stolík je úplne jedinečný. Vady, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné, vytvárajú originalitu a kúzlo z masívneho dreva. Existujúce trhliny sa počas výrobného procesu spájajú a stabilizujú pomocou konektorov vyrobených z toho istého dreva. Preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky. 

Rozmery (približne): 140 cm x 45 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Zásuvky: 39 cm x 6 cm x 27 cm (ŠxVxH)
Priehradky otvorené: 45 cm x 10 cm x 35 cm (ŠxVxH)
Priehradky zatvorené: 2x 44 cm x 22 cm x 31 cm (ŠxVxH)
Výška nôh: 18cm
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, Sheesham, utesnené, lakovanéYourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien