Stolička CASTLE Chesterfield vintage s rukoväťou, horčicovo žltá, zamat

DOPRAVA ZDARMA! V balení po dvoch kusoch. Uvedená cená platí za jeden kus.

Kód produktu: 41304
Dodacia lehota: 7.10.2021
Výrobca: IIG
Vrátenie tovaru do 14. dní od doručenia: .
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 155.00
186.00
KS

Stolička CASTLE Chesterfield vintage s rukoväťou, horčicovo žltá, zamat

Pre elegantné a priateľské prostredie

Sadnite si a tešte sa na nové obľúbené miesto pri jedálenskom stole! Naše pohodlné stoličky zo série CASTLE, spájajú maximálny komfort sedenia s elegantným, útulným dizajnom. Vysoké operadlo a čalúnenie, zaisťujú to najlepšie pohodlie a taktiež sú vybavené nádhernými ozdobnými gombíkmi, ktoré pripomínajú svetoznámy dizajn Chesterfield. Poťahová látka zo zamatu a drevené nohy, dodávajú stoličke očarujúci vzhľad vidieckeho domu.

Štýl vidieckeho domu je klasický a nadčasový zároveň!

Elegantné stoličky vyžarujú istú ľahkosť a dajú sa nádherne kombinovať s rôznymi jedálenskými stolmi. Pohodlne čalúnená stolička vyzerá obzvlášť krásne s praktickou pohodlnou rukoväťou. Stoličku viete umiestniť aj ako pohodlné sedadlo do šatne alebo si nimi vybaviť pracovný stôl.


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová tkanina s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby, sa môže líšiť a na tkanine je možné vytvárať jedinečné vzory - v závislosti od smeru, akým boli jemné vlákna naklonené a od toho, ako je tkanina osvetlená. Výsledkom je individuálna kompozícia farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré vždy urobia z vášho nábytku fascinujúci pútavý predmet.

Veľkosť (približne): 57 cm x 96 cm x 63 cm (ŠxVxH)
Materiál: Poťah: zamat (100% polyester)
Nohy: masívne drevo
Rukoväť: kov
Farba: horčicovo žltá, prírodná


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien