Stolička CASTLE Chesterfield vintage s rukoväťou benzínová, zamat

Stolička CASTLE Chesterfield vintage s rukoväťou benzínová, zamat

Pre svetlé a priateľské prostredie

Posaďte sa a tešte sa na nové obľúbené miesto pri jedálenskom stole! Naše pohodlné stoličky zo série CASTLE kombinujú maximálny komfort sedenia s elegantným, útulným dizajnom. Najvyššie pohodlie zaisťuje vysoké operadlo a čalúnenie, ktoré je opatrené krásnymi ozdobnými gombíkmi, ktoré pripomínajú svetoznámy dizajn Chesterfield. Benzínová zamatová poťahová látka a drevené nohy naopak dodávajú stoličke pôvabný vzhľad vidieckeho domu.

Vidiecky štýl je klasický a nadčasový zároveň!

Elegantné stoličky vyžarujú určitú ľahkosť a dajú sa úžasne kombinovať s rôznymi jedálenskými stolmi. Pohodlne čalúnená stolička vyzerá obzvlášť krásne pri masívnom stole so svetlou doskou. Stoličku môžete umiestniť aj ako pohodlné sedadlo v šatni alebo si nimi vybaviť svoj pracovný stôl.


Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke je možné vytvárať jedinečné vzory - podľa toho, v akom smere sú jemné vlákna naklonené a ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálne zloženie farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré z vášho kusu nábytku urobia vždy fascinujúci pohľad.

Veľkosť (cca): 57 cm x 96 cm x 63 cm (ŠxVxH)
Materiál: zamat, nohy z masívneho dreva, úchyt kov
Farba: benzínová, prírodná

Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien