Sada príručných stolíkov MAKASSAR 45 cm Sheesham

DOPRAVA ZDARMA!

Kód produktu: 35862
Dodacia lehota: 17.8.2021
Výrobca: IIG
Dostupnosť: skladom u dodávateľa
Cena bez DPH: 145.00
174.00
KS

Sada príručných stolíkov MAKASSAR 45 cm Sheesham

Sheesham inšpiruje v každom prostredí

Tvrdé drevo je obzvlášť stabilné a odolné, strom rastie aj pri kolísavých teplotách a silných dažďoch. Vďaka týmto vlastnostiam je toto drevo obzvlášť trvanlivé. Masívna kocka MAKASSAR vyrobená z sheeshamového dreva slúži nielen na ukladanie najrôznejších predmetov, ale tiež predstavuje štýl a osobitosť.

Viac priestoru pre vašu individualitu

Kocka je malá polička, ktorú je možné rozšíriť o ľubovoľný počet. Vďaka funkčnému tvaru je možné túto poličku umiestniť jednotlivo. Jej individualitu spoznáte podľa toho, že kocka sa dá úžasne použiť aj ako príručný stolík alebo nočný stolík. S dvoma kockami máte napríklad poličku a dokonca aj štýlový konferenčný stolík. Vaša kreativita nepozná hranice! Vďaka jedinečnému zrnu je každá polica jedinečná. Navrhnite si svoje izby prirodzene a individuálne s úžasnou sériou MAKASSAR od YOUR HOME.


Poznámka: Pretože sa jedná o prírodný produkt, každá kópia je úplne jedinečná. Nerovnosti, farebné prechody, charizmatické uzly, praskliny alebo rozmerové rozdiely sú možné a vytvárajú originalitu a čaro masívneho dreva

Veľkosť (cca):  45 cm x 35 cm x 45 cm (ŠxHxV) 
Farba: prírodná 
Materiál: masívne drevo, Sheesham, lakované

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Yourhome.sk na Pricemania.sk – Porovnanie cien